Makpress.mk прогнозира дека на реванш натпреварот од финалето на Копа Судамерикана помеѓу Фламенго и Индипендиенте, и во првото и во второто полувреме ќе паднат од еден до два гола.

Тип: Фламенго - Индипендиенте 1-2 I &1-2 II

Коефициент: 2.75

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 14.12.2017, 00:45

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 13/12/2017 02:53