Сообраќајна несреќа во која учествуваа пет возила се случи утрово на булеварот „Партизански одреди“ во близина на „Симпо“.

Поради несреќата сообраќајот се одвива забавено.

Полицијата врши увид на местото на несреќата.Автор: Администратор
Објавено на: 27/06/2018 10:46