Поради случена сообраќајна незгода во близина на Градашорска крстосница во прекин е сообраќајот на магистралниот пат Струмица-Радовиш.

Како што информира АМСМ, сообраќајот е во прекин во двата правца од 21:20 часотАвтор: Администратор
Објавено на: 15/02/2019 02:28