На 04.12.2020 околу 03.00 часот, во Полициска станица Валандово е пријавена кражба на марихуана од склад за марихуана на фирма во с.Јосифово. СВР Струмица презема мерки и активности за целосно расчистување на случајот.Автор: Администратор
Објавено на: 05/12/2020 02:11