На 06.08.2022 во 15:40 часот во Крива Паланка, полициски службеници од Полициската станица Крива Паланка го лишиле од слобода С.К.(65) од Крива Паланка затоа што физички нападнал вработена во продажен салон во Крива Паланка.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.Автор: Администратор
Објавено на: 09/08/2022 07:23