На 06.08.2022 во 20:21 часот во СВР Скопје, 37-годишна жена од скопско пријавила дека била физички нападната од нејзиното момче Т.А.(26) од село Долно Соње.

Се работи на расчистување на случајотАвтор: Администратор
Објавено на: 09/08/2022 07:23