На 07.08.2022 во 04:10 часот, полициски службеници од СВР Струмица го лишиле од слобода Б.Б.(35) од Струмица затоа што околу 01:00 часот ја нападнал неговата сопруга со остар предмет, при што го повредил и нивниот малолетен син.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.Автор: Администратор
Објавено на: 09/08/2022 07:23