На 01.12.2022 во 00.40 часот во Полициската станица Аеродром, 46-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 00.15 часот пред трговски центар на подрачјето на Аеродром била физички нападната од нејзиниот син К.П.(18).

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.Автор: Администратор
Објавено на: 02/12/2022 06:10