На 03.12.2022 во 16.30 часот во Берово, полициски службеници од Полициската станица Берово го лишиле од слобода С.Ш.(78) од Берово, затоа што физички ја нападнал својата сопруга.

По документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.Автор: Администратор
Објавено на: 06/12/2022 05:55