Три автомобили се оштетени утрово при фрлена бомба во белградската општина Звездара, а според првичните информации нема повредени, јави Бета.

Бомбата била фрлена од непознато лице од возило во движење.

Полицијата врши увид на лице место, по што ќе се знаат повеќе информации.Автор: Администратор
Објавено на: 03/06/2023 16:24