Македонската кошаркарска легенда Перо Антиќ на својот инстаграм профил објави слика со Nusret Gökçe или во интернет светот познат како salt bae!

Македонскиот интернационалец кој оваа година игра одлично за турскиот првак Фенербахче на својот инстаграм профил објави слика со популарниот #Saltbae. Сликата на инстаграм предизвика големо внимание а веројатно е направена во еден од локалите на Nusret Gökçe кој е сопственик на ланец ресторани именувани како Nusr-Et.

Перо Антиќ се сретна со #Saltbae (Фото)


Автор: Администратор
Објавено на: 06/03/2017 23:46