По повод јубилејниот, 5-ти роденден на шопинг центарот City Mall, нашата омилена дрогерија Cosmo има специјални изненадувања за сите свои потрошувачи.

Акцијата која вклучува огромни попусти на цели козметички линии трае од 4-ти до 8-ми октомври.

Со 35% пониски цени може да си ги набавите производите од линиите на Gianfranco Ferre и Dsquared2, додека 30% се намалени цените на целата козметика од Jimmy Choo, Mont Blanc и Issey Miyake.

Искористете ја оваа ексклузивна, роденденска прилика да си ги набавите парфемите на Roberto Cavalli и Chloe со дури 40% попуст, колку што се намалени и целите линии на овие брендови.

Во продолжение погледнете ги деталите за попустите.

Специјални изненадувања во Cosmo по повод 5-от роденден на City Mall


Автор: Администратор
Објавено на: 05/10/2017 09:06