Сите прогнозери кои погодија дека дерби натпреварот од Англиската премиер лига помеѓу Ливерпул и Манчестер Јунајтед ќе заврши без победник со резултат 0:0 добија ваучери во висина од 200 денари од спортските обложувалници Sport Life.

1. Драги Јевтиќ

2. Борјан Николов

3. Иванчо Ѓорѓиевски

4. Горан Сливоски

5. Славе Ѓинковски

ИНФОРМАЦИЈА: Поради потешкотии при доставата на хартиени ваучери, потенцијални добитници на ваучери ќе бидат само прогнозерите кои имаат Sport Life клуб картичка. Ваучерите ќе ги добијат во рок од 96 часа (Од денот на објавување на добитници, со исклучок на сабота и недела) на нивните картички.Автор: Администратор
Објавено на: 20/10/2017 00:10