Колку треба да немаш среќа да чекаш еден гол за 9.500 евра а треба голот да го даде фаворитот на натпреварот за да освои бод!

Тоа му се случи на еден наш читател кој ни го испрати тикетот каде за 150 денари уплата чекаше 588.000 денари!

(На тикетот се одиграни парови со тип: двата тима да постигнат по минимум два гола. Резултати: Мадеира - Академико 5:3, Беневенто - Милан 2:2, Леонеса - Алкоркон 2:2, Леганес - Виљареал 3:1)

Малер на годината: Виљареал го „заеба“ за 588.000 (Фото)


Автор: Администратор
Објавено на: 04/12/2017 04:36