На само неколку километри од градскиот метеж ќе имате можност повторно да го испиете вашето кафе со панорамски поглед кон градот од терасата на Етно барот, да наздравите со пријателите со омилениот пијалок од големиот избор на алкохолни и безалкохолни пијалоци, како и да вкусите многу специјалитети од нашето ново збогатено мени.

Подгответе се за највкусните бургери, деликатесни мезињa, тестенини и слатки задоволства.

Вкусете ги специјалитетите во новиот Етно бар во Македонско село (Галерија)


Автор: Администратор
Објавено на: 15/03/2018 22:59