На 20.07.2020 во 22:56 во СВР Скопје, М.Џ.(29) од Скопје пријавила дека околу 21:00 часот, додека била заедно со нејзиниот син пред угостителски објект на ул.„23 Октомври“ во Скопје, пристигнал нејзиниот сопруг Ф.З.(28) од Скопје и физички ја нападнал.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.Автор: Администратор
Објавено на: 23/07/2020 01:22