Сообраќајот на патниот правец граничен премин Ново село – Самуилово вечерва е во прекин поради сообраќајна незгода, информира Авто мото сојузот на Македонија.

Според информацијата од АМСМ, сообраќајот е во прекин од 22 часот.Автор: Администратор
Објавено на: 10/03/2021 23:40