На 20.04.2021 во 10.30 часот во СВР Скопје, 29-годишна скопјанка пријавила дека околу 08.25 часот, во ходник од зграда на подрачјето на Центар, едно лице се однесувало недолично со задоволување на полови страсти.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.Автор: Администратор
Објавено на: 22/04/2021 00:42