На 14.01.2021 во 03.00 часот во Полициската станица Центар, С.К.(30) од Скопје пријавил дека околу 00.30 часот на ул.„Кеј Димитар Влахов“ едно лице со закана му одзело пари и мобилен телефон.

Се работи на расчистување на случајот.Автор: Администратор
Објавено на: 15/10/2021 01:16