Во Полициската станица Крива Паланка денеска по полноќ, во 00:45 часот бил приведен Г.М.(42) од Крива Паланка затоа што околу 00:20 часот агресивно се однесувал и оштетил апарати во казино во Крива Паланка.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.Автор: Администратор
Објавено на: 17/10/2021 02:37