Во пресрет на Денот на вљубените, myWorld подготви многу изненадувања, попусти и промоции за своите лојални членови.

Доколку сакате да го изненадите вашиот партнер или партнерка и да им посветите посебно внимание за Денот на вљубените, а истовремено да искористите попуст и да добиете поврат на средства директно на вашата трансакциска сметка, сето тоа можете да го постигнете со myWorld на многу едноставен начин.

Потребно е само да го одберете вистинскиот подарок од широкиот асортиман кои го нудат трговските партнери на myWorld заедницата, меѓу кои и одличната промотивна понуда во соработка со Booking.com преку која вие добивате 4% Super Cashback за патувањето на вашата следна долгопосакувана дестинација, додека преку Travel World можете да креирате супер зделки за патувањето или за сместувањето на посакуваната дестинација.

Повеќе информации можете да најдете на страната на BenefitLounge.

Заедно со трговските партнери,

myWorld се погрижи да ги добиете најдобрите понуди за Денот на вљубените, со одличната понуда на најпосакуваните парфеми за мажи и жени, најдобрите третмани за лице и тело, како и најуникатните букети.

Уживајте во шопингот со myWorld и добијте поврат на средства директно на вашата трансакциска сметка и одреден број шопинг поени (Shopping Points-SP).

Прославете го Денот на вљубените со саканите и направете уште едно незаборавно шопинг искуство со myWorld (МАЈВОРЛД).Автор: Администратор
Објавено на: 12/02/2022 11:52