Вчера во 22:45 часот Б. А. (44) со живеалиште во Белгија пријавил дека на плоштад „Македонија“ бил физички нападнат од едно лице.

Исто така, М. Ј. (47) со живеалиште во Белгија пријавила дека на истиот плоштад била физички нападната од едно женско лице. Се работи на расчистување на случајот.Автор: Администратор
Објавено на: 10/08/2022 03:32