На 04.12.2022 во 00.40 часот во СВР Скопје, 35-годишна жена од Скопје пријавила дека била физички нападната од нејзиниот поранешен партнер О.Ц.(44) од с.Ржаничино, Скопско.

Се работи на расчистување на случајот.Автор: Администратор
Објавено на: 06/12/2022 05:55