На 27.01.2023 во 20.45 часот во Полициска станица Кисела Вода М.Т.(67) од Скопје пријавил дека околу 17.00 часот во близина на маркет на подрачјето на Кисела Вода, по претходно недоразбирање околу паркинг, бил физички нападнат од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.Автор: Администратор
Објавено на: 30/01/2023 04:04