Makpress.mk и Спа центар ANNE Semonin Hotel Russia Ви нудат пријатно изненадување! :)

На четворица среќни добитници им подаруваме уживање во Спа центарот во времетраење од 2 часа!

Се што треба да направите е:

* Like на фејсбук страната на Makpress.mk

* Share на постот

* Оставете коментар

Наградната игра почнува од 14.03.2017 до 19.03.2017.

Среќните добитници ќе бидат избрани по случаен избор.

Покрај ова, Спа центарот ANNE Semonin Hotel Russia постојано Ви нуди попусти, поволности и привилегии.

Направете свој пакет од медицински масажи кои ќе помогнат да се ослободите од болката и притоа да се релаксирате. За подобар сон, за намалување на депресија, зголемување на имунитетот и хроничните болки, за закрепнување од операција или повреда, против главоболки и болки во врат и кичма. КУПЕТЕ 4 МЕДИЦИНСКИ МАСАЖИ (30 мин) , и добијте една подарок.

Контакт телефон 02-2400-016Автор: Администратор
Објавено на: 20/03/2017 00:11