До редакцијата на Makpress.mk стигна добитно ливче од Спортските обложувалници Sport life со изиграни два натпревари и неверојатна добивка од 150.000 денари!

Ливчето е уплатено во Струмица, а погодени се два натпревари од Лигата на Европа и тоа Андерлехт кој на домашен терен играше против Манчестер Јунајтед и Лион кој успеа да направи пресврт против Бешикташ односно во спортски жаргон кажано, ја сврте од 2 во 1.

Секоја чест за махерот на колото!

Ги погоди Лион и Манчестер за 150.000!


Автор: Администратор
Објавено на: 13/04/2017 22:11