За кратко време по завршување на финалето во Лигата на шампионите, плоштадот во главниот град беше препавен од десетици илјади фанови кои колективно ја прославија првата Европска титула на Вардар.

Еве дел од атмосферата.Автор: Администратор
Објавено на: 05/06/2017 02:08