Бразилската манекенка Алесандра Амбросио како нов амбасадор на брендот за накит Swarovski позира во кампањата за колекцијата за пролет 2018 наречена Rainbow Paradise. Темата е тропска, што се отсликува во самата фотосесија, а во колекцијата преовладуваат мотиви на пеперутки и прстени со шарени светкави кристали.Автор: Администратор
Објавено на: 01/02/2018 22:58