Доналд Трамп во Белата куќа при официјалната средба со францускиот претседател повторно направи шоу која е главна вест на социјалните мрежи и во светските медиуми. Тој на францускиот претседател Емануел Макрон му го исчисти првутот.

Како изгледаше сето тоа погледнете во продолжение.Автор: Администратор
Објавено на: 25/04/2018 00:11