Пред почетокот на натпреварот од реваншот за пласман на завршницата од ракометната Лига на шампиони помеѓу Вардар и Кил, атмосферата во Јане Сандански достигна кулминација кога се запеа „Ја излези Ѓурѓо“.

Подобро отварање на натпреварот и неможеше да има!Автор: Администратор
Објавено на: 29/04/2018 15:27