Хрватска се пласираше во финалето на Светското првенство во Русија а Загреб беше во делириум.

Еве каква беше атмосферата по голот на Манџукиќ и последниот свиреж на судијата Чакир!Автор: Администратор
Објавено на: 11/07/2018 22:55