Глумицата Менди Мур му го честиташе новороденото дете на своето поранешно момче Вилмер Валдерама. Ѕвездата од ТВ-сериите „Од самрак до зори“ и „Луди ’70-ти“, и неговата свршеничка Аманда Пачеко минатата седмица добија ќеркичка.

„Види го овој прекрасен ангел. Честитки за (тебе) и вашето прекрасно семејство и едвај чекам да ја запознаам неа!!“, напиша Мур како одговор на неговата објава на Инстаграм.

Валдерама и Пачеко се свршија лани во јануари.

Инаку, и самата Менди Мур е бремена со своето прво дете, со сопругот Тејлор Голдсмит.Автор: Администратор
Објавено на: 22/02/2021 10:20