Војвотката од Кембриџ, Кетрин Мидлтон, се чини, си има свои омилени патики коишто ги носи скоро насекаде во своето секојдневие.

Се работи за „италијанскиот евергрин“, патиките „Суперга 2750 Коту класик сникерс“ кои чинат околу 55 евра (65 американски долари). Како што коментираат „верните следачи“ на британската војвотка и познавачите, таа е верна обожавателка на тој бренд од 2016 година.

Обувките се продаваат во повеќе различни бои, нијанси и шари.Автор: Администратор
Објавено на: 15/09/2021 17:45