Поради уличен дефект, без вода денеска ќе бидат корисниците од Народен Фронт 21, 23 и стариот дел на ТЦ Беверли хилс.

Водоснабдувањето ќе биде прекинато од 09:45 часот до завршување со санација на дефектот, информира ЈП Водовод и канализација – Скопје.Автор: Администратор
Објавено на: 23/09/2021 12:33