На 01.06.2023 во 22.10 часот Ј.Ѓ.(49) од Крива Паланка пријавила дека околу 21.30 часот во угостителски објект на подрачјето на Гази Баба, по претходни недоразбирања, била физички нападната од Д.Т.(38) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.Автор: Администратор
Објавено на: 04/06/2023 06:21