На 21.04.2024 во 23.55 часот во СВР Скопје З.С.(53) од Скопје, пријавила дека околу 21.00 часот на подрачјето на Бит Пазар била физички нападната од М.Д.(24) од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.Автор: Администратор
Објавено на: 23/04/2024 05:29