Триесет и двегодишна прилепчанка која била пријавена за исчезната е пронајдена синоќа на улицата „Кеј Димитар Влахов“ во Скопје.

Прилепчанката А.Ц. била пријавена за исчезната на 6 октомври минатата година.Автор: Администратор
Објавено на: 03/04/2018 11:28