На 21.04.2024 во 22.00 часот во СВР Скопје, 37-годишна жена пријавила дека околу 19.00 часот во семејниот дом на подрачјето на Ѓорче Петров, била физички нападната од нејзиниот вонбрачен партнер А.Ч.(54).

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.Автор: Администратор
Објавено на: 23/04/2024 05:29