Пратеникот Амди Бајрам кој до минатата недела беше дел од опозициската коалиција а сега го смени таборот и ја поддржува владеачката партија, на денешната собраниска седница додека неговиот колега од Беса поставуваше прашање камерата го фати Амди Бајрам како спие.

Социјалните мрежи се полни со коментари а заклучокот дека е оваа година како пратеник премногу работел!

Видеото е превземено од youtube каналот на shenja tv .Автор: Администратор
Објавено на: 28/12/2017 17:03