На последниот тајм-аут на македонските ракометари заедно со Раул го разработуваа планот за последниот напад.

Кире Лазаров предложи да одиграат цепелин на само десет секунди пред крајот на мечот, но Раул искоментира, не, не, не знаат сите. На тоа се уфрли Столе кој рече: А лажен цепелин :DАвтор: Администратор
Објавено на: 18/01/2018 00:36