Преработката на „нешто ќе те питам бабо“ на браќата Мартин и Стефан познати како Next Time за многу кратко време достигна до половина милион прегледи на youtube.

Но, нивната песна вчера беше пуштена и на стадион во Турција, пред натпреварот помеѓу Кониаспор кој го играше против Сиваспор а во кој настапува македонскиот фудбалер Адис Јаховиќ.Автор: Администратор
Објавено на: 14/04/2019 16:20