[photo]

Makpress.mk прогнозира дека на натпреварот помеѓу Депортиво ла Коруња и Реал Мадрид во рамки на првото коло од Шпанската ла лига ќе бидат постигнати минимум 4 гола.

Тип: Депортиво ла Коруња - Реал Мадрид – 4+

Коефициент: 2.10 (Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 20.08.2017, 22:15


Типко: Депортиво ла Коруња - Реал Мадрид

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 20/08/2017 13:21