Makpress.mk прогнозира дека на натпреварот од вонредното коло во рамки на Англиската премиер лига помеѓу Ливерпул и Вест Бромвич Албион, домаќинот ќе победи и притоа ќе бидат постигнати минимум три гола на целиот натпревар.

Тип:Ливерпул - ВБА 13+

Коефициент: 1.62

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 13.12.2017, 21:00

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 13/12/2017 02:42