Makpress.mk прогнозира дека на натпреварот од Шпанската Ла Лига помеѓу Бетис и Барселона, двата тима ќе постигнат по еден гол и притоа на целиот натпревар ќе паднат три или повеќе голови.

Тип: Бетис - Барселона ГГ3+

Коефициент: 1.70

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 21.01.2018, 20:45

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 21/01/2018 03:27