Makpress.mk прогнозира дека на натпреварот од Премиер лигата помеѓу Саутемптон и Тотенхем, гостите ќе постигнат минимум 2 гола.

Тип: Саутемптон - Тотенхем Т22+ Коефициент: 1.70

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 21.01.2017, 17:00

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 21/01/2018 03:20