Makpress.mk прогнозира дека на првиот натпревар од вториот дел на сезоната во калчо лигата помеѓу Удинезе и Спал, домаќинот ќе постигне минимум 2 гола.

Тип: Удинезе - Спал Т12+ Коефициент: 1.88

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 21.01.2018, 15:00

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 21/01/2018 03:16