Makpress.mk прогнозира дека на отварањето на новата сезона во најелитното клупско натпреварување Лигата на шампионите на натпреварот помеѓу Ливерпул и Севиља двата тима ќе постигнат по еден гол.

Тип: Ливерпул - Севиља ГГ

Коефициент: 1.58

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 13.09.2017, 20:45

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 12/09/2017 15:26