Makpress.mk прогнозира дека на натпреварот помеѓу Лестер и Ливерпул во рамки на англиската премиер лига двата тима ќе постигнат по еден гол.

Тип: Лестер - Ливерпул ГГ

Коефициент: 1.75

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 23.09.2017, 18:30

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 22/09/2017 01:09