Makpress.mk прогнозира дека на натпреварот помеѓу Реал Сосиедад и Валенсија во рамки на шпанската ла лига двата тима ќе постигнат по еден гол.

Тип: Реал Сосиедад - Валенсија - ГГ

Коефициент: 1.75

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 24.09.2017, 20:45

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 22/09/2017 01:16