Makpress.mk прогнозира дека на натпреварот помеѓу Барселона и Лас Палмас во рамки на шпанската Ла лига, на натпреварот ќе паднат минимум пет гола.

Тип: Барселона - Лас Палмас 5+

Коефициент: 1.83

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 01.10.2017, 16:15

Со среќа!Автор: Администратор
Објавено на: 30/09/2017 15:51